شرکت فنی مهندسی رایان پلیمر

شرکت فنی مهندسی رایان پلیمر با ربع قرن تجربه در زمینه تولید و توزیع انواع مواد اولیه پلاستیک بهویژه پلاستیک های مهندسی جهت تولید انواع قطعات خودرو، لوازم برقی والکترونیک اقدام به فعالیت نموده است.

همان طور که می دانیم صنعت گرانول سازیبویژه گرانول های مهندسی اعم از:انواع پلی امید ها ، پلی پروپلین ، پلیکربنات و دیگرمواد کامپاندهای صنعتی از عمده فعالیت اشتغال زا در سطح جهانخصوصا در ایران بوده است، هم اینک پیشرفت های روز افزون این صنعت را ما نیزشاهدیم، و رقبای مختلفی نیز موید ارایه چنین فعالیت هایی می باشند. لذابرای تامین نیاز های موجود در این راستا قدم برداشته ایم و با بکارگیری ازتجربه و نیروهای مجرب و متخصص در امر تولید و توزیع انواع پلیمر های صنعتیشروع به فعالیت کرده ایم.

عمده هدف شرکت رسیدن به رضایت مندی مشتریانعزیز در راستای تامین مواد اولیه بوده و تلاش های خود را برای تعالی اینامر انجام خواهیم داد و امیدواریم توانسته باشیم سهمی هر چند اندک درپویایی صنعت کشورمان داشته باشیم.

- "/> شرکت,فنی,مهندسی,رایان,پلیمر

شرکت,فنی,مهندسی,رایان,پلیمر,با,ربع,قرن,تجربه,در,زمینه,تولید,و,توزیع,انواع,مواد,اولیه,پلاستیک,به,,ویژه,پلاستیک,های,مهندسی,جهت,تولید,انواع,قطعات,خودرو،,لوازم,برقی,و,,الکترونیک,اقدام,به,فعالیت,نموده,است.

همان,طور,که,می,دانیم,صنعت,گرانول,سازی,,بویژه,گرانول,های,مهندسی,اعم,از:,انواع,پلی,امید,ها,،,پلی,پروپلین,،,پلی,,کربنات,و,دیگرمواد,کامپاندهای,صنعتی,از,عمده,فعالیت,اشتغال,زا,در,سطح,جهان,,خصوصا,در,ایران,بوده,است،,هم,اینک,پیشرفت,های,روز,افزون,این,صنعت,را,ما,نیز,,شاهدیم،,و,رقبای,مختلفی,نیز,موید,ارایه,چنین,فعالیت,هایی,می,باشند.,لذا,,برای,تامین,نیاز,های,موجود,در,این,راستا,قدم,برداشته,ایم,و,با,بکارگیری,از,,تجربه,و,نیروهای,مجرب,و,متخصص,در,امر,تولید,و,توزیع,انواع,پلیمر,های,صنعتی,,شروع,به,فعالیت,کرده,ایم.

عمده,هدف,شرکت,رسیدن,به,رضایت,مندی,مشتریان,,عزیز,در,راستای,تامین,مواد,اولیه,بوده,و,تلاش,های,خود,را,برای,تعالی,این,,امر,انجام,خواهیم,داد,و,امیدواریم,توانسته,باشیم,سهمی,هر,چند,اندک,در,,پویایی,صنعت,کشورمان,داشته,باشیم.

,"/> هفت گردون پروفایل rayanpolymer

 |